KARPATYA.CZ
+420 728 421 999
+421 905 892 403

Akční nabídka objednat

Sledujte i naši stránku na facebooku

Tatranská Lomnica - Hotel Kukučka**** - Náš TIP!!!2550,-Kč/os.

Super pobyt v Tatranské Lomnici s možností využít poslední sníh. Ubytování v luxusních pokojích hotela Kukučka**** na 2 noci pro dvě osoby se snídaní. Bonus - parkování, wifi a hotelové wellness. Večeře je možno dokoupit za 12 Eur. Nabídka platná od 15.3.2017 do 30.4.2017

Bešeňová - 4 noci za cenu 3 - náš TIP!!!3250,-Kč/os.

Super pobyt v hotelu Bešeňová*** na 5 dní/4noci se snídaní formou bohatého bufetu. V ceně jsou volné celodenní vstupy do vodního světa. Wifi a parkování v ceně. Nabídka je platná na pobyty do 25.6.2017, kromě Velikonoc.

Luxusní Aphrodite**** Rajecké Teplice4900 Kč/os.

3-denní luxusní relax v lázních Rajecké Teplice hotel Aphrodite**** s polopenzí formou bufetu. V ceně je neomezený vstup do termálního vodního světa - venkovní a vnitřní termální a atrakční bazény s mineralizovanou vodou, neomezený vstup do sauny a fitness. Parkování v ceně. Na pokoji župan a bačkory.

Štúrovo - Vadaš - hotel Termál*** Náš TIP!!!2400,-Kč/os.

Květnový relax v hotelu Termál*** v aquaparku Vadaš. Pobyt zahrňuje 3 dny/2noci s polopenzí formou bohatého bufetu, káva nebo čaj, celodenní vstup na termální koupaliště a do krytého bazénu. V ceně i lehátka a sluneční, wifi, parkování. Červencové termíny za 2690 Kč.

Lázně Dudince - víkend za super cenu!2500,-Kč/os.

Pobyt s polopenzí v hotelu Smaragd, Rubín, Minerál. Volný vstup do bazénu Wellnea, hotelového bazénu Rubín, 2x 1 hod. vstup do sauny a vířivky a 20 min. pobyt v termálním bazénu s minerální léčivou vodou.

Tatralandia - jarní relax - 4 za cenu 3!!! 2970,-Kč/os.

5 - denní pobyt v Tatralandií u Liptovského Mikuláše - pobyt se snídaní formou bohatého bufetu a v ceně i celodenní vstupy do areálu - všechny termální bazény. Parkování a wifi v ceně. Pobyt je možné využít do 25.6.2017, kromě Velikonoc.

Lázně Brusno - Valentínsky pobyt - Náš TIP!!! 3590,-Kč/os.

Valentínsky pobyt v hotelu Poľana**** s polopenzí formou bufetu, 4 procedury, volný vstup do termálního bazénu a wellness centra - sauny, vířivka. Nedaleké lyžařské střediska zaručují fantastické prožití pobytu. V ceně parkování, wifi, župan a bačkory.

Vyhne - hotel Termál*** super wellness pro seniory3995,-Kč/os.

Hotel Termál v krásném prostředí nabízí super pobyty pro seniory. Podmínka je alespoň jeden 60+. Pobyt zahrňuje ubytování s polopenzí, neomezený vstup do wellness - bazény s termální vodou - vlastní pramen 36°C, sauny, viřivka. V ceně je fitness, wifi, parkování, župan a bačkory.

Chuť Piešťan v Thermia Palace***** Náš bestseller!6470,-Kč/os.

Užijte si fantastický relax a léčbu zároveň v luxusním hotelu Thermia Palace v lázních Piešťany. Nástup na pobyt v 14 hod. a hned si užíváte relax v termálním bazénu v hotelu. Pobyt zahrňuje 2x luxusní ubytování s polopenzí a 4 procedury. Volný vstup do hotelového termálního bazénu, župan a bačkory, čajový a kávový servis, wifi. Pobyt je možné prodloužit.