KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Koupání a hodování objednat

2- denní zájezd - kombinace koupání a relaxu v Thermalparku Velký Meder s ochutnávkou západoslovenské speciality - husích hodů ve Slovenském Grobu.

Thermalpark Corvinus - Nově zrekonstruovaný areál. Dva geotermální prameny léčivé vody o teplotě 57-68 °C, jejich chemické složení je velmi podobné piešťanskému prameni, převažuje obsah sodíku. Ve všech bazénech dosahuje teplota vody 27°C–38°C.
Venkovní komplex se otevírá na ploše 6 hektarového zatravněného areálu v době letní sezóny od května do září. K dispozici je pět různých koupališť. Charakter nově zrekonstruovaného rekreačního bazénu nabízí možnost koupání v přírodě, pod ochranou sálající páry – teplota vody dosahuje 30-40° C. Další je italský bazén s tobogánem o teplotě vody 28° C, rodinný má 33° C, rekreační 34°C, sportovní 25° C a dětský s vodou teplou 33° C.

TERMÁLPARK nabízí i něco pro relaxaci: saunování se 4 saunami (infra, parní, bylinková a finská), masážní vana, vertikální bisolárium, masáže, bahenní zábaly atd. Pro sportovní vyžití a zábavu jsou k dispozici – hřiště na plážový volejbal, minigolf, zpevněná plocha na volejbal, nohejbal, fotbal.

Celodenní vstup do Thermalparku: dospělý 8,- Eur, dítě 3-15 let 5,50 Eur, důchodci 6,- Eur

Slovenský Grob - vesnička na západním Slovensku proslulá tradičními husími hody. Příjemné posezení při muzice, jídle a kvalitním vínku z Malokarpatské vinné oblasti se Vám i Vašim zaměstnancům bude určitě líbit.

Termín:                září, říjen, listopad

Základní cena:    1820,- Kč

Cena zahrnuje:     1 x ubytování, polopenzi a husí hody, dopravu, průvodce.

Cena nezahrnuje:  pojištění, vstup do Thermalparku /uplatní se skupinová sleva ze základní ceny/, hudbu při posezení