KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Léčebný víkend s dávkou historie objednat

* Relaxačně-poznávací zájezd pro ucelené kolektivy, seniory

Odjezdová místa na vyžádání

Program zájezdu:

1. den /pátek/ odjezd z ČR podle nástupních míst. V tento den navštívíme nejnavštěvovanější hrad na Slovensku - Oravský hrad, již byl odpradávna strategickým místem na uhersko-polském pomezí evropského významu. Prvá zmínka je z roku 1267. Hrad vlastnili mnozí známí šlechtici – Matúš Čák Trenčianský, rody Zápolských, Františka Thurzu a jiní.
Pak už pojedeme rovnou do lázní Lúčky, nacházející se v překrásné přírodě Chodských vrchů, na rozhraní Liptova a Oravy. Začínáme relaxační lázeňský pobyt pozdním obědem, pro každého 1 procedura a volný vstup do bazénů, večeře.
2. den /sobota/ je věnován relaxaci v lázních. Plná penze, 2 procedury a vstup do bazénů podle výběru /vnitřní, venkovní/. Individuálně možnost návštěvy dřevěného artikulárního kostelíku v nedaleké obci Leštiny, zapsaného do seznamu UNESCO.
3. den /neděle/, snídaně, 1 procedura, vstup do bazénů, oběd. Po posledních procedurách odjedeme do Vlkolínce. Vesnička s tradiční lidovou architekturou, kterou mnozí chápou jako živý skanzen, protože z 55 domů je obydlených 18 s trvalým počtem 29 obyvatelů. Vlkolínec je od roku 1993 na seznamu UNESCO.
Nabiti pěknými zážitky a odpočinuti po skvělé relaxaci v lázních se vracíme domů. Příchod plánován ve večerních hodinách /cca 20,00 – 21,00 hod. do nástupních míst/.

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování v lázeňských domech, plnou penzi – snídaně švédské stoly, oběd, večeře – servírované menu, 4 procedury, 3 vstupy do termálních bazénů, služby průvodce

Výběr procedur: vířivá vana Tornádo, podvodná masáž Ocean, klasická masáž, parafín, minerální vana, děti mají vanové procedury

Základní cena: 3720,-Kč dospělý (dítě 6-14 let: 2990,- Kč)

Cena nezahrnuje: pojištění /možnost dokoupit v naší CA/, vstupy do objektů – Oravský hrad 5-6,- Eur, Vlkolínec 2,- Eur, Leštiny 1,- Eur, lázeňský poplatek 1,- Eur/den platí se na místě, * příplatek za 1/1 pokoj 600,- Kč

Termín: podle Vašich požadavků – všechny objekty jsou přístupné v kterémkoliv období, bazény s termální vodou jsou příjemné v zimě i v létě, a taky Vlkolínec má své kouzlo kdykoliv.