KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Lázně Brusno objednat

Lázně Brusno se nachází v Banskobystřickém kraji s úžasnými výhledy na Nízké Tatry. V lázních Brusno je 6 minerálních pramenů se studenou vodou vysoko mineralizovanou, kyselka, hydrogén- uhličitanovo-síranovo, vápenatě-hořečnatá se zvýšeným obsahom hydrogénuhličitanů a síranoů, so zvýšeným obsahem vápníka, hořčíka a fluoridového iónu, slabo kyslá, studená 16-20°C, která je základem k lázeňské léčbě. Zalesněné Horehroní, čistá a tichá příroda jsou ideální kombinací k relaxu a lázeňské léčbě. 

Lázně mají téměř 200 letou tradici. Vody sa používají hlavně k pitné kúře a minerální lázně. Účinek pitných kur je nejvýraznější při nemoci tráviacího ústrojí a účinek minerálních lázní je hlavně při nemocích srdce, cévního, pohybového a kožního aparátu.

Ubytování zabezpečuje lázeňský dům Polana**** s plným komfortem. Prošel celkovou rekonstrukcí. K ubytování je 42 jednolůžkových pokojů s možnou přistýlkou, 79 dvojlůžkových pokojů, 3 bezbariérové pokoje, 4 apartmá. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s WC, TV, lednička, minibar, trezor a wifi. Každý pokoj má balkon s výhledem na přírodu.

 

» Seniorský lázeňský pobyt

» Pobyt pro dva

» Ozdravovací MINI relax

» Víkendový pobyt

» Léčebný pobyt

» Pobyt RELAX

» Pobyt RELAX PLUS