KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Grand Hotel Kempinski High Tatras ***** objednat

Grand Hotel Kempinski***** - luxus na nejvyšší úrovni, záruka kvality a exklusivity za přijatelné ceny. Hotel se nachází v nádherném prostředí Vysokých Tater na břehu Štrbského Plesa a dotváří krásné panorama. Grand Hotel Kempinski High Tatras má 98 pokojů a apartmánů a i ti nejnáročnější klienti si zde najdou skutečný ráj. V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně a vstup do Zion Spa zony a fitness. K dispozici je vnitřní bazén s hydromasážemi, vířivka, sauny, lávové kameny, ledový déšť, relaxační místnost, tematické sprchy, VIP spa suite, bar, spa obchod, různé pleťové a tělové ošetření, masáže.

V hotelu najdete: 71 De Luxe pokojů, 19 Junior apartmánů, 4 De Luxe apartmány, 1 Svatební apartmán a 1 Prezidentský apartmán. Všechny pokoje a apartmány jsou vybavené interaktivní TV s LCD obrazovkou, oddělené sprchy a toalety, bezdrátové připojení na internet, telefon, mobilní telefon na použití v rámci hotelu, trezor, minibar, župan a pantofle, klimatizaci a vyhřívání podlahy v koupelně.

Bonusy: VIP pokoje, internet wifi na pokoji, minerální voda na pokoji, vstup do Zion SPA a fitness, pokojový servis, odvoz na letisko, hlídaní dětí, snídaně do pokoje, směnárna, pronájem kol, pronájem aut,  V ceně je zahrnuta i místní daň, platit je možné i v českých korunách.

Zavolejte nám, nebo napište, cenu vám rádi připravíme na míru!