KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Hotel SOREA TITRIS*** objednat

Hotel jse nachází v atraktivním lyžařském a turistickém centru, v tichém prostředí Tatranské Lomnice v nadmořské výšce 825 m.n.m. Nachází se nedaleko botanické zahrady s expozicí tatranské přírody. Nedaleko se nachází lanovky směřující na Lomnický štít. V zimní sezoně je zde na výběr několik sjezdovek s různym stupněm obtížnosti. Pro nejlepší lyžaře je zde sjezd z Lomnického sedla, který patří k nejlepším lyžařským terénům ve Vysokých Tatrách. Běřkařská trať je přímo u hotelu. V letních měsících je Tatranská Lomnice východiskovým bodem k vysokohorským túrám /na Kežmarský štít, k Zelenému plesu, Huncovské doliny a jiné/.

Ubytování je  možné v pěkných a pohodlných pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sprchou/vanou, WC, TV SAT, připojením na internet, hotelovým trezorem. V tomto hotelu není možný pobyt s domácím zvířátkem.

V hotelu je wellness centrum /nabízí masáže, zábaly/, bazénem s toboganem a atrakcemi. K dispozici je biliard, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb a společenských her, fakultativní výlety do okolí, parkoviště zdarma monitorované kamerou

 

» Hotel TITRIS - zimní pobyty

» Hotel TITRIS - letní pobyty