KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Wellness hotel Partizán**** Tále objednat

Nadstandardní příjemný hotel v Nízkých Tatrách, středisko Tále zaujme profesionalitou, kvalitou a špičkovým servisem. Hotel se umístnil na 4.místě v hodnocení TREND TOP 2014.

Hosté mají volný vstup do velkého wellness centra s vířivkou s panoramatickým výhledem na okolní hory. Hotel je vzdálen pouhý 1 km od lyžařského areálu Tále Pýchou je 18 jamkové golfové hřiště Gray Bear.

Součástí hotelu Partizán jsou také restaurace a bary, které nabízí tradiční slovenské speciality, mezinárodní pokrmy, zvěřinu a domácí med. V restauraci Tálska Bašta, kterou najdete v samostatné dřevěné chatě, můžete ochutnat tradiční jídla a relaxovat na kožešinách.

Pokoje jsou zařízené v teplých barvách a mají bezplatné kabelové připojení k internetu, TV a toaletní potřeby. Některé mají i balkon s výhledem na okolní hory a TV s plochou obrazovkou.

Wellness centrum nabízí na ploše 1760 m2 bazén a dětský bazén, 7 druhů saun, vířivku a 2 relaxační pokoje s panoramatickým výhledem.

Hotel Partizán má také squashové kurty, 2 bowlingové dráhy, kulečník, stolní tenis a dětské hřiště. Jen 100 metrů od hotelu je lanové centrum Tanzania.

Hotel je vzdálen 4 km od lyžařského areálu Mýto pod Ďumbierom a 8 km od lyžařského střediska Chopok Juh. V nedaleké obci Bystrá se nachází známá bystrianska jeskyně.

» Cenník ubytování apartmány a mezonety

» Cenník ubytování - pokoje