KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Termální lázně Bešeňová objednat

Termální voda, která plní bazény v Thermal parku Bešeňová se dostává na povrch z hloubky 1987 metrů o teplotě 60,5 °C a pro potřeby aquaparku se ochlazuje na teploty 26 – 39 °C. V bazénech je minerální voda, která příznivě působí na lidský organismus, hlavně na pohybové a dýchací ústrojí, urologické nemoci, lidskou psychiku a má i mimořádně příznivé kosmetické účinky. Obsahuje vápní, sodík, hořčík, železo, mangan, draslík, sirany a mnohé jiné minerály.  

V areálu Thermal parku Bešeňová je návštěvníkům k dispozici 9 venkovních a 3 vnitřní bazény a 7 bazénů je otevřených celoročně. Ve venkovních bazénech je teplota  od 24 – 37 °C. V areálu je bazén pro plavce se 6-ti plaveckými dráhami, nebo menší plavecký bazén – 25m.  Ostatní čtyři venkovní bazény slouží převážné na relax – nerezový bazén s atrakcemi např. masážní trysky, podvodní lehátka a lavice s teplotou kolem 40°C. Oblíbený  je  i bazén „divoká řeka“ s 9 zapuštěnými tryskami, které vytváří silný proud vody. Pro nejmenší je určen dětský bazén s atrakcemi. Nechybí ani dojezdový bazén z tobogány 30°C.  
Součástí areálu je i vitální svět se saunami a masážemi. Na výběr je víc procedur – sauny – římská, bylinková, solní, mentolová a finská, ochlazovací bazén, whirpool, hydromasážní sprchy. Najdete tady i tygry z ónyxu (polodrahokamu) dovezené z Indonezie. Dokonalost celého komplexu dotváří horská řeka s mlýnským kolem a evropská rarita  -  vyhřívané křeslo z 24 karátového zlata. V relax centru jsou k dispozici klasické masáže, thajské masáže, medové a jiné speciální masáže.

Hotel Galéria Thermal**** - nabízíme vám ubytování v tomto komfortním hotelu. Pokoje typu - Thermal exclusive, pokoj Thermal, pokoj Galéria, apartmán.

Hotel Bešňová*** - standartní i nadstandartní ubytování se vstupem do vodního světa.

Hotel nabízí jeden z největších Spa wellness center na Slovensku. Saunový svět, ladopady, masážní sprchy, vířivky, saunové rituály.

Pro ubytování v hotelu Bešeňová *** a Galéria Thermal**** vám rádi připravíme nejlepší cenu - zavolejte nebo napište!