KARPATYA.CZ
+420 728 800 193
+421 905 892 403

Lázně Piešťany objednat

Přírodní léčivé zdroje: termální minerální voda s teplotou 67 – 69 °C, s obsahem léčivého sirovodíku. Unikátní živý ekosystém sirnatého bahna, které je díky působení termální vody, sinic a sirných baktérií nejlepším přírodním prostředkem na léčbu kloubu a plotýnek. Piešťany jsou místo s nejvíc slunečnými dny na Slovensku, v průměru až 300 za rok.

Lázně jsou vyhledávaným místem mnoha známých slovenských hereček. Nestárnoucí Marína Kráľovičová se tady léčí každé léto už téměř 50 let. Lázně si oblíbily i Zdena Studénková a Soňa Valentová a Katarína Hasprová.

Procedury: základem jsou procedury využívající unikátní termální vodu a léčivé sirné bahno (bahenné zábaly, bahnisko, zrkadlisko, vanové koupele). V nabídce jsou i další tradiční lázeňské procedury.

Ubytování: Thermia Palace*****, hotel v secesním stylu. Nabízí luxusní klimatizované pokoje - WC, koupelna, 2 telefony, internet, televize s plochou obrazovkou, trezor, bar, koupací plášť, dále velmi luxusní klimatizované pokoje a luxusní klimatizované apartmá.

Balnea Esplanade Palace****nabízí pokoje s WC, koupelnou v provedení standard, superior, apartmá a superior apartmá.

Balnea Splendid***+, Balnea Grand***nabízí pokoje standard a apartmán, superior apartmán

Pro Patria**, Villa Berlin***, Jalta**nabízí pokoje ekonomy a standard, apartmán. Všechny mají koupelnu, WC, televizi, převážná většina trezor, sušič vlasů, příp. internet

Vila Šumava**, Smaragd**nabízí ekonomy a standard pokoje s vlastním příslušenstvím a TV.

Volný čas: široké možnosti pro aktivní oddych – golfový areál, tenisové kurty, cyklostezky a turistika v okolí Piešťan. Vodní sporty na Sĺňave - jachting, veslování, windsurfing, vodní lyžování, rybolov. Celoročně výlety do malebných měst v okolí Piešťan - hrady Tematín, Beckov, Čachtice, nebo Trenčín a Trnava.

 

» Relaxační a rehabilitační pobyt „Zdravie v Piešťanoch“

» Lázeňský pobyt „Light“